Találatok száma: 63


Noname RJ11 telefondugó

Noname RJ11 telefondugó

Garancia: Nincs
Raktáron
50 Ft
Kolink CAT5e UTP toldó

Kolink CAT5e UTP toldó

Garancia: Nincs
Raktáron
400 Ft
Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black

Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black

Garancia: Nincs
1-3 munkanap
600 Ft
DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

Garancia: 36 hónap
1-3 munkanap
650 Ft
Kolink CAT6 UTP toldó

Kolink CAT6 UTP toldó

Garancia: 12 hónap
Raktáron
700 Ft
DeLock Keystone Module RJ45 jack > RJ45 jack Cat.6 UTP Black

DeLock Keystone Module RJ45 jack > RJ45 jack Cat.6 UTP Black

Garancia: 36 hónap
1-3 munkanap
700 Ft
Logilink Universal Stripping Tool

Logilink Universal Stripping Tool

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
950 Ft
Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 2-es RJ45

Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 2-es RJ45

Garancia: Nincs
Raktáron
1 000 Ft
DeLock RJ45 jack > RJ45 jack panel-mount Cat.6 UTP Adapter

DeLock RJ45 jack > RJ45 jack panel-mount Cat.6 UTP Adapter

Garancia: 36 hónap
1-3 munkanap
1 500 Ft
Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Garancia: Nincs
Raktáron
1 500 Ft
Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Garancia: Nincs
Raktáron
1 500 Ft
Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém

Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
1 600 Ft
Logilink Crimping tool for RJ45 with cutter metal

Logilink Crimping tool for RJ45 with cutter metal

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
1 700 Ft
DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP

DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP

Garancia: 36 hónap
1-3 munkanap
2 250 Ft
Maxwell Kábelteszter

Maxwell Kábelteszter

Garancia: 24 hónap
Raktáron
2 350 Ft
Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
2 600 Ft
Ewent EW9005 Krimpelő fogó RJ45

Ewent EW9005 Krimpelő fogó RJ45

Garancia: 24 hónap
Raktáron
2 650 Ft
Ubiquiti Universal Antenna Fixer

Ubiquiti Universal Antenna Fixer

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
2 750 Ft
Synology 2,5" Disk Holder Type A

Synology 2,5" Disk Holder Type A

Garancia: 24 hónap
Raktáron
3 200 Ft
Handy Kábelblankoló 8-28mm

Handy Kábelblankoló 8-28mm

Garancia: Nincs
Raktáron
3 250 Ft
Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
3 350 Ft
Maxwell Digitális multiméter mini

Maxwell Digitális multiméter mini

Garancia: 24 hónap
Raktáron
3 500 Ft
Noname FTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Noname FTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Garancia: 12 hónap
Raktáron
3 700 Ft
Logilink Krimpelő fogó

Logilink Krimpelő fogó

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
3 800 Ft
Synology 2,5" Disk Holder Type C

Synology 2,5" Disk Holder Type C

Garancia: 24 hónap
Raktáron
4 100 Ft
TP-Link TL-POE10R adapter

TP-Link TL-POE10R adapter

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
4 400 Ft
IP-COM PSE30G-AT 802.3at Gigabit PoE Injector

IP-COM PSE30G-AT 802.3at Gigabit PoE Injector

Garancia: 36 hónap
1-3 munkanap
4 550 Ft
Logilink Hálózati kábel tesztelő

Logilink Hálózati kábel tesztelő

Garancia: 24 hónap
Raktáron
4 700 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)

Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
5 500 Ft
Handy Krimpelő, blankoló, vágó

Handy Krimpelő, blankoló, vágó

Garancia: 12 hónap
Raktáron
6 400 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)

Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
6 500 Ft
Logilink Hálózati szerszámkészlet

Logilink Hálózati szerszámkészlet

Garancia: 24 hónap
Raktáron
6 500 Ft
IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module

IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module

Garancia: 12 hónap
Raktáron
6 750 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
7 000 Ft
TP-Link TL-POE150S adapter

TP-Link TL-POE150S adapter

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
7 700 Ft
Maxwell Digitális multiméter

Maxwell Digitális multiméter

Garancia: 24 hónap
Raktáron
8 150 Ft
TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
8 300 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
8 350 Ft
Leadtek VP200 P Smart Card

Leadtek VP200 P Smart Card

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
8 450 Ft
TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and t
Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
8 450 Ft
TP-Link TL-SM321B WDM modul

TP-Link TL-SM321B WDM modul

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
8 750 Ft
Intel Dual Band Wireless-AC 7265

Intel Dual Band Wireless-AC 7265

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
9 450 Ft
Maxwell Digitális, automata multiméter

Maxwell Digitális, automata multiméter

Garancia: 24 hónap
Raktáron
10 300 Ft
Handy Krimpelő, 6P, 8P racsnis, kábelteszter

Handy Krimpelő, 6P, 8P racsnis, kábelteszter

Garancia: Nincs
Raktáron
10 350 Ft
WP CAT 6 Patch Panel, UTP, 24-port RJ45, LSA

WP CAT 6 Patch Panel, UTP, 24-port RJ45, LSA

Garancia: 180 hónap
Raktáron
11 000 Ft
TP-Link HS100 Wi-Fi Smart Plug

TP-Link HS100 Wi-Fi Smart Plug

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
11 450 Ft
TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
11 600 Ft
D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
12 000 Ft
TP-Link HS110 Wi-Fi Smart Plug

TP-Link HS110 Wi-Fi Smart Plug

Garancia: 24 hónap
1-3 munkanap
13 350 Ft
Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete

Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete

Garancia: 12 hónap
1-3 munkanap
15 950 Ft
^